KONST / Litografier / Färglitografi 13824323
nr 1382 4323
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 145/450,1997. Motivet: 51x36cm. Bladets mått: 63x46cm, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:56:46
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr